STING Oldtown Ostrava, Ostrava
27 . 03 . 2023
28 . 03 . 2023
obraz

O nás Rezidence Old Town - vaše oblíbená ostravská adresa

  1. Domů
  2. O nás

Design a elegance

Naše nové apartmány Sting Old Town Ostrava spolu se Sting Boutique Apartments patří mezi nejstylovější a nejlépe hodnocené ubytování v centru města Ostravy. Nově rekonstruovaný historický dům v centru města tvoří pět apartmánů a dva podkrovní lofty s terasou. Každému apartmánu jsme vtiskli jedinečný styl: nápadité kombinace materiálů a nadstandardní vybavení vytvářejí útulný a originální interiér. 

Z apartmánového domu se během pár minut dostanete na úřady, za nákupy i do nejlepších ostravských restaurací. A když si budete chtít užít pohodlí apartmánu ještě o něco víc, můžete si objednat služby šéfkuchaře Davida Valíčka: bude vám servírovat degustační menu přímo v apartmánu, nebo vám hostinu přiveze.

Udělejte si s partnerem chvilku pro sebe - přijeďte do Rezidence Old Town na malou víkendovou eskapádu. A protože hranice luxusu jsou u nás téměř nekonečné, chystáme pro vás další libůstku v podobě zapůjčení krásných sportovních vozů. 

Hledat na mapě
cms.ezine

Chcete se dozvědět mezi prvními o výhodných nabídkách na ubytování v našich apartmánech? Nechte si zasílat STING newsletter.

Při poskytování služeb nám pomáhají COOKIES.

Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více v Oznámení o ochraně osobních údajů.

ROZUMÍM