Forest

Forest

Naším cílem je, aby se váš pobyt v Apartmánu Forest stal nezapomenutelným zážitkem. Interiér inspirovaný přírodou je zdoben masivními dřevěnou stěnou, které dodávají prostoru rustikální, ale přitom luxusní vzhled. Plně vybavená kuchyň se všemi moderními spotřebiči je připravena uspokojit i ty nejnáročnější gurmány.
Loft black

Loft black

"Představte si, že sedíte na naší luxusní terase, s hrnkem čaje v ruce a pod sebou máte celé město. Soukromá vířivka je jen třešničkou na dortu. Tady, v Apartmánu Loft Black, si můžete užít skutečné odpojení a regeneraci v naprostém soukromí.
Loft green

Loft green

Co byste řekli na soukromou vířivku, která je jen vaše? Nebo na plně vybavenou kuchyni, kde si můžete vyrobit své oblíbené pokrmy, ať už je to ranní káva nebo večeře pod hvězdami? A co teprve pohodlná postel, do které se můžete zahrabat po celodenním objevování města? To vše a mnohem více vám nabízí Apartmán Loft Green.
Provance

Provance

"Apartmán Provance je více než jen ubytování. Je to zážitek, který Vás odvede od shonu dnešní doby a nabídne Vám kousek klidu a luxusu. Je to místo, kde se cítíte jako doma, ale zároveň si užíváte vše, co Provance nabízí. Vaše srdce začne toužit po tomto jedinečném místě, kde každý okamžik je nezapomenutelný."
Smaragd

Smaragd

Apartmán Smaragd vás okouzlí svou jedinečností hned při prvním vstupu. Obývací prostor s nápaditě umístěným balkonkem a smaragdovou sedačkou vás vtáhne do světa, kde luxus splývá s útulností. A to je teprve začátek.
Majestic

Majestic

"Apartman Majestic přináší nejen pohodlí a luxus, ale také prostor pro vaši rodinu a přátele. Tři prostorné ložnice s královskými postelemi, masivní jídelní stůl pro společné večeře a obrovská sedačka ideální pro večerní posezení. Ráno vás čeká slunce na balkoně, večer relax ve velkém stylu .
Rapa Nui

Rapa Nui

Zapomeňte na hektický svět venku a představte si na chvíli klid. Ne jakýkoliv klid, ale luxusní klid, který Vám nabízí Apartmán Rapa Nui. Jakmile kroky směřují k ochrannému přístřeší tohoto úžasného místa, každodenní stres se rozplyne jako pára nad hrnkem.
Art

Art

V Apartmanu ART najdete vše, co potřebujete pro pohodlí a relaxaci. Pohodlně se natáhněte na našem velkém gauči a nechte se unést příběhy, které vyprávějí naše stěny. Nebo si užijte klidu na našem malém balkónku, který je oázou klidu uprostřed městské vřavy. Vyhledejte klid ve vnitrobloku a odpočívejte ve velké ložnici, která je vaším soukromým útočištěm.
Royal

Royal

Apartman ROYAL je symbolem luxusu a pohodlí. Je navržen tak, aby každý moment vašeho pobytu byl dokonalý. Dveře pro vás otevřou do prostorného obývacího pokoje s moderním designem, kde můžete strávit nezapomenutelné chvíle se svými přáteli. Kvalitní postele ve dvou ložnicích jsou zárukou klidného spánku. Skvělá kuchyně je ideálním místem pro přípravu jídla, které si můžete společně vychutnat.
Nature

Nature

Apartmán NATURE je vybaven všemi potřebnými vybaveními, které vám zaručí pohodlný pobyt. Navíc, jeho moderní design je ideální pro ty, kteří oceňují estetiku a pohodlí. A co může být lepšího než vychutnat si šálek kávy na soukromém balkóně s výhledem do vnitrobloku?
Zjistit dostupnost: